Премини към основното съдържание

"Септември" (Симитли) победи "Славия" София II с 1:0

ФК Септември (Симитли), домакински мач, мач,  победа

Първа победа на "Септември" (Симитли) от началото на първенството на Югозападна Трета лига.

Днес септемврийци изиграха домакински мач и надвиха над ПФК „Славия“ II. Първото полувреме премина под постоянен натиск на домакините, като не се увенча с гол, двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 0:0.

Второто полувреме започна с една промяна в състава Росен Петров бе заменен от Лъчезар Дафков.

Последваха няколко добри центрирания по фланговете, като на едно от тях Божидар Янков засече топката с глава, като в последствие срещна топката на защитник на Славия, главния съдия бе близо до ситуацията и отсъди моментално 11 метров наказателен удар. Зад бялата точка застана Тодор Траянов, който отбеляза хладнокръвно за 1:0.

Състав на "Септември" (Симитли): Константин Бусаров - вратар; Красимир Великов; Кристиян Михайлов; Ивайло Иванов; Йордан Костов; Димитър Владимиров; Здравко Карадачки; Венцислав Маламов; Веско Весков; Анатоли Лулейски – капитан и Росен Петров.