"Ветрен" (Полена) спечели гостуването си в Рилци

Ветрен Полена, мач, победа,

В началните минути на мача момчета от "Ветрен" (Полена) пропуснаха няколко чисти положения за гол, при едно центриране в наказателното поле на гостите вратарят изби топката, но тя попадна във футболист на Рилци, който отбеляза за 1-0.

Малко след това след многоходова атака Кристиян Топузов отбеляза красив гол за отбора от Полена и изравни резултата. При резултат от 1:1 завърши първото полувреме.

През второто част на играта отбора на Полена владееха топката и създадоха доста голови положения, като при едно от тях, един от най-добрите на терена в този мач Ивайло Мутафчийски отбеляза за 1:2 и така оформи крайният резултат.

Отбора на Полена изигра поредният си добър мач и заслужено спечели нови три точки.