Премини към основното съдържание

„Ветрен“ (Полена) с нова убедителна победа над „Малеш“ (Микрево)

Ветрен Полена, Малеш Микрево, победа, домакински мач, мач

Отборът на Полена надви ФК „Малеш“ (Микрево) с 3:1. Мачът започна с домакински натиск, но отборът на Микрево получи ранна дузпа, която беше отразена от вратаря на домакините Емил Сердаров.

Така се стигна до 30-та минута, когато Йоргос Аспарухов с изстрел от дистанция в горният десен ъгъл откри резултата за домакините за 1:0.

След множество атаки на отбора на „Ветрен“ се стигна до ъглов удар и разбъркване. Радослав Пецанов удвои резултата и така приключи първото полувреме.

Второто полувреме стартира с натиск отново на домакините и в 75-та минута Симеон Бакалов излезе очи в очи с вратаря на гостите и направи резултата класически.

В края на мача гостите върнаха едно попадение от пряк свободен удар. До края мача се доиграваше и така завърши 3:1 в полза на „Ветрен“ (Полена).

След футболната среща, двата отбора се поздравиха и си пожелаха успех в първенството.