"Ветрен" (Полена) победи с 6:2 отбора на "Вихрен" (Сандански)

Ветрен Полена ,мач, Вихрен Сандански

ФК "Ветрен" (Полена) продължава с добрите игри.

Този път отборът на Полена надигра вторият отбор на "Вихрен" (Сандански).

Мачът започна с ранна дузпа за домакините, която Ивайло Лазаров пропусна.

След натиск на домакините Димитър Милчов центрира към Иван Найденов, който с глава изведе домакините напред.

След центриране и разбъркване в наказателното поле Димитър Милчов подаде към Ивайло Лазаров и той покачи резултата на 2:0.

Последва натиск на гостите с който върнаха 1 гол и след атака от тяхна страна, последва дузпа за отборът на "Вихрен" която беше реализирана.

Веднага последва многоходова атака, която Румен Аспарухов центрира към Ивайло Лазаров, който насочи топката в  вратата и така приключи първото полувреме.

Второто полувреме започна с ранен гол след пас на Веселин Топузов към Радослав Пецанов, който направи резултата 4:2.

След многоходова атака Ивайло Лазаров изведе Иван Найденов, който надбяга защитата и насочи във вратата и направи резултата 5:2.

В края на срещата Аспарух Шекеров с удар от дистанция направи резултата 6:2 в полза на отборът на "Ветрен" (Полена).

До края на мача срещата се доиграваше и така завърши мача 6:2 в полза на отбора на "Ветрен" (Полена).