Септември Симитли не успя да надвие Пирин Благоевград

В мач от 18 кръг на Втора професионална футболна лига, Септември Симитли се изправи срещу отбора на Пирин Благоевград.

Първото полувреме премина в равностойна и мотивирана битка за гол. Няколко пропуснати положения направиха момчетата на Симитли, като не успяха да направят точно попадение. В 38-ата минута, домакините от Благоевград удариха греда, а в края на полувремето – 45-а минута, успяха и да поведат в резултата / гола отбеляза Спас Георгиев /. Така премина първата половина от срещата.

През второто полувреме, 48-а минута, чудесно спасяване на Филип Димитров защити Септември от втори гол. 10 минути по-късно, обаче, Александър Дюлгеров  успя да изпрати топката във вратата на Септември Симитли, с което покачи резултата за 0:2. Последва смяна за отбора на Симитли. Христо Младенов влезе на мястото на Анатоли Лулейски. В 78 минута, в игра влезе Кирил Мутавджийски на мястото на Илия Карапетров, на мястото на Николай Стоилков влезе Слави Косов, а Здравко Карадачки смени Даниел Гогов. Въпреки смените и мотивацията, момчетата на Септември не успяха да победят домакините си от Пирин и завършиха с резултат 0:2.

Състав Септември първо полувреме: Филип Димитров, Борислав Вакадинов, Илия Мунин, Кристиян Михайлов, Николай Стоилков, Тодор Траянов, Анатоли Лулейски, Даниел Гогов, Китан Василев, Христо Иванов, Илия Карапетров

Резерви: Чарлз Тейлър, Здравко Карадачки, Кирил Грозданов, Христо Младенов, Слави Косов, Крум Николов, Кирил Мутавджийски

Главен съдия на срещата бе Владимир Вълков от Пловдив. Негови асистенти бяха Георги Стамболджиев и Цветан Горанов от Пловдив. Като четвърти съдия се изяви Любослав Любомиров от Перник. БФС делегат бе Георги Лалев от София,  а в ролята на съдийски наблюдател бе Милко Николов, също от София.