С 3:1 "Септември" (Симитли) надви над „Рилски спортист - 2011“ (Самоков)

Септември (Симитли) , домакински мач, победа, Вили от Крупник

С 3:1 "Септември" (Симитли) надви над „Рилски спортист - 2011“ (Самоков). Изключително силна игра показаха домакините в днешния мач, което им донесе важни три точки. "Септември" (Симитли) още от самото начало на футболната среща имаха няколко пропуснати голови положения, но точните попадения не закъсняха много. В 32-а минута пръв отбеляза гол Лъчезар Дафков. Пет минути по-късно гостите изравниха за 1:1.

В 50-та минута Алекс Желев отбеляза за 2:1 след добро подаване от Здравко Карадачки.

В 53-та минута на футболната среща Венцислав Маламов с номер 6, се разписа за 3:1.

Състав на "Септември" (Симитли): Александър Марковски - вратар; Кристиян Михайлов - капитан;  Божидар Янков; Юлиян Попев; Борислав Сандев; Венцислав Маламов;  Здравко Карадачки; Лъчезар Дафков; Микаел Калу; Алекс Желев и Алекс Лориги.

Главен съдия – Кирил Кирилов
Асистент 1 – Калоян Кацаров
Асистент 2 – Драгомир Димитров
Четвърти съдия – Теодор Никифоров
БФС Делегат/Наблюдател – Сашко Деянов

Както съобщихме преди дни, "Септември" (Симитли) ще дари цялата сума от продадените билети за домакинската среща в помощ на Вили от село Крупник!