"Септември" (Симитли) победи "Витоша" (Бистрица) с 2:1

Септември Симитли,  мач, домакински мач

"Септември" (Симитли) победи отбора на "Витоша" (Бистрица) с 2:1 в мач от ХIII от Югозападната В група.

В 10-та минута на мача  Деян Христов отбеляза гол с глава от корнер, като даде преднина на гостите за 0:1. "Септември" се опитаха да реагират, като Красимир Великов удари страничния стълб на вратаря на гостите от Бистрица.

В 25-та минута на мача Тодор Траянов подаде топката към  непокрития в наказателното поле Ивайло Иванов - Папен, като опитния футболист с номер 88 не сгреши и върна едно попадения за 1:1.

Последваха още няколко чисти положения пред вратата на гостите, но така и не се стигна до гол. Двата отбора се отдеглиха на почивката при резултат 1:1.

Второто полувреме гостите от Бистрица опитаха да реализират, но добре подредената защита на "Септември" се справи и в 55-та минута на мача след добро поръсване на Иван Георгиев към Росен Петров, който от своя страна плъзна технично топката покрай вратаря на гостите от Бистрица за крайното 2:1.

"Септември" (Симитли) благодари на всички привържаниците, които подкрепиха отбора в днешния двубой.