Отбора на "Септември" (Симтили) загуби контролната среща с "Беласица" (Струмица)

Септември Симитли , ФК Септември Симитли

Един народ! Един на три морета! Велик мач между два братски клуба ФК „Септември“ (Симитли) срещу "Беласица" (Струмица).

Със загуба от 4:1 завърши вчерашната контрола за футболистите на Септември. Контролната футболна среща, бе играна на терен в Струмица, Северна Македония

Първото полувреме на играта премина с пълен териториален превес от отбора на ФК „Септември“ (Симитли), с 2 изпуснати положение още в самото начало на футболната среща. В следващите минути мача бе равностоен, с игра водена в центъра на терена. В първите 45 минути отбора стартира със следния състав: Марковски, Великов, Сандев, Митев, Михайлов, Попев, Хаджиниколов, Благов, Траянов, Спасов и Златинов.

През второто полувреме вратата на септемврийци бе поета от Топалов, направени бяха и няколко смени. В игра влезнаха Топузов, Иванов, Николов, Камишев, Малиновски, Чавдаров, Весков и Лулейски.

Гол майстор за Септември в контролната среща е Иванов, който в 61-та минута отбеляза гол.