Премини към основното съдържание

"Ветрен" (Полена) загубиха от отбора на "Вихрен" 2 (Сандански)

Ветрен Полена ,мач, Вихрен 2 Сандански, загуба

Отбора на "Ветрен" (Полена) загубиха гостуването си от "Вихрен" 2 (Сандански)  с 4:0.

До 20-та минута, момчетата от община Симитли изпуснаха четири голови положения.

При добре организирани контраатаки домакините отбелязаха два гола и така завърши първото полувреме.

Втората част на играта, започна с натиск на "Ветрен" (Полена), но след нови пропуски и подмината чиста дузпа за гостите, домакините отново организираха контраатака и отбелязаха трети гол.

До края на мача отбора на "Ветрен" (Полена) се хвърли в атака, имаха доста изгодни положения, но за съжаление ги пропиляха. Така се стигна до последната минута, когато домакините оформиха крайният резултат 4:0.

Мачът беше изключително коректен от страна и на двата отбора и след последния съдийски сигнал съперниците се поздравиха и си пожелаха успех.