Ветрен Полена със загуба от Спортист Падеш

В среща от поредния кръг на Б ОФГ Благоевград – Зона Струма 1, Ветрен Полена се изправи срещу отбора на Спортист Падеш.

До почивката резултатът бе 0:1 за домакините от Падеш, с ранно попадение на Иван Дамянов. Домакините имаха инициативата, но бавното темпо и защитната тактика на гостите от Полена, почти "приспа" играчите на Падеш.

През второто полувреме, "спортистите" вдигнаха темпото с флангови атаки и комбинации на скорост, където особено деен по десния фланг бе Миро Марчев, асистирал и за трите попадения. Голмайсторът на Падеш - Асен Зикатанов, отбеляза два, (пропусна два) гола. Дебютен гол в официален мач вкара шестнайсетгодишният, Денис Петкашев.

Отборът на Полена погледна към врата на домакините към края на мача, като влезлият Веско Топузов - кмета на Полена, имаше малшанса да удари напречната греда след майсторски изпълнен пряк свободен удар.

Така ветренци загубиха с 0:4 от домакините Спортист Падеш.