"Ветрен" (Полена) с равенство от 1:1 срещу "Спартак" (Склаве)

Ветрен Полена ,мач,равенство

"Ветрен" (Полена) с равенство от 1:1, като гост на "Спартак" (Склаве). В интересен и много здрав мач двата отбора си размениха по едно попадение, като първи гостите от Полена откриха резултата в седемдесетата минута. Точен от пряк свободен удар бе Аспарух Шекеров.

Десет минути по-късно домакините изравниха след центриране от корнер и разбъркване пред вратата на отбора от Община Симитли.

За съжаление в главно действащо лице се превърна съдията на двубоя, който подмина две положения за дузпи в полза на "Ветрен" (Полена). Едната бе сто процентова, след като Кирил Мутавджийски бе повален в наказателното поле на домакините.

Много силен мач за всички момчета от отбора на" Ветрен" (Полена).

След коректния мач, двата отбора се поздравиха и си пожелаха успех в първенството!