"Ветрен" (Полена) победи с 2:1 отбора на "Орел" (Лебница)

Ветрен Полена ,мач,победа

Нова победа за отбора на ФК "Ветрен" (Полена). Момчетата от община Симитли гостуваха на местния отбор в Лебница и спечели гостуването си с 1:2.

Футболната среща започна с домакински натиск, който отборът на гостите успя да удържи.

Отборът на "Ветрен" (Полена) овладя играта и създане няколко чисти положения, който бяха пропуснати.

След разбъркване в наказателното поле отборът "Орел" (Лебница) откри резултата.

Последва мигновен отговор на отборът на "Ветрен" и след центриране от ъглов удар и разбъркване домакините си отбелязаха автогол и така завърши първото полувреме.

Второто полувреме започна с активна игра от двата отбора и в 70-та минута  Станислав Николов изведе Иван Найденов, който матира вратаря на домакините и отборът на "Ветрен" излезе напред в резултата.

Последва натиск от футболистите на "Орел" (Лебница) и опит да изравнят резултата, но защитата на "Ветрен" се справи безапелационно.

Резултата до края на мача остана непроменен и отборът на "Ветрен" се поздрави с победата. След края на мача двата отбора се поздравиха и се пожелаха успех в първенството.