Ветрен (Полена) не успя да вземе победата в гостуването си на Огражден (Първомай)

Ветрен (Полена) не успя да вземе победата в гостуването си на Огражден (Първомай) от 8-ия кръг в А ОГ Благоевград - зона Струма.

Мачът започна с успех за домикините, които още в първите минути на срещата отбелязаха гол. Малко късмет липсваше на нашите момчета да изравнят, след като получиха дузпа след самостоятелен рейд на Кирил Мутавджийски, който бе спънат в наказателното поле. Мутавджийски не успя да изпрати топката в домакинската врата и да покачи за 1:1. Така първото полувреме завърши 1:0 в полза на Огражденци.

Мобилизирани да изравнят и да обърнат резултата, футболистите на Ветрен (Полена) направиха силно второ полувреме с много пропуснати положения. 10 минути след началото на втората част от мача, след центриране от корнер, изпълнено от Кмета на село Полена - Веселин Топузов, Ивай Найденов проби стража на домакините и така изравни резултата.

Отборът на Първомай не остана длъжен и след разбъркване пред вратата на гостите, отбеляза за 2:1.

Така срещата завърши с победното 2:1 за момчетата на Огражден (Първомай), с което добавиха 3 точки в актива си.