Ветрен Полена наказа Локомотив Дамяница с 4:2

В среща от поредния кръг на Б ОФГ Благоевград – Зона Струма 1, Ветрен Полена удари с 4:2 Локомотив Дамяница.

До почивката, резултатът бе 1:0 за домакините от Полена, които откриха резултата с ранно попадение след изпълнена дузпа от Георги Стоицов. До края на първата половина на срещата, ветренци имаха още няколко положения, но без успех.

Изключително интересно и оспорвано се оказа второто полувреме, когато паднаха останалите 5 гола. След почивката, гостите от Дамяница, мотивирани да променят резултата, успяха да достигнат до противниковата врата и да отбележат гол, с което покачиха за 1:1. Не дълго след това, Марио Синтюков, от Полена, наказа стража на Локомотив за 2:1. Гостите не останаха длъжни на домакините си, като успяха да изравнят повторно, с което резултатът стана 2:2. В края на мача, по-силната игра на нашите донесе и победата им, след като в 80-а и 85-а минута, Георги Димитров и Марио Андреев отбелязаха за крайното 4:2.

Така Ветрен Полена грабна заслужено 3-те точки от мача.