Ветрен (Полена) и Орел (Лебница) разделиха по 1 точка

В изключително здрав и равностоен мач Ветрен (Полена) и Орел (Лебница) разделиха по една точка.

В 20-а минута защитник на Лебница изби топката от гол линията, въпреки това, с гол на Кирил Мутавджийски, Ветрен успя да поведе в резултата. Гостите не се забавиха и още в следващата атака изравниха за 1:1, с което се оформи крайният резултат на първото полувреме.

През втората част на срещата, след центриране в наказателното поле на Ветрен, гостите отбелязаха за 1:2. След гола, който получиха, нашите се хвърлиха в непрестанни атаки и така се стигна до 88-а минута, когато Кирил Мутавджийски бе фаулиран в наказателното поле. Самият Мутавджийски изпълни перфектно отсъдената дузпа и оформи крайният резултат 2:2.