"Ветрен" (Полена) и "Левуново 2014" (Левуново) не успяха да излъчат победител

"Ветрен" (Полена) и "Левуново 2014" (Левуново) не успяха да излъчат победител в днешния мач.

Отборът на "Полена" игра срещата без седем от основните си състезатели.

Въпреки многото кадрови проблеми, отборът на "Полена" започна мача перфектно.

След две пропуснати 100 % положения логичното се случи в 20-та минута, когато след перфектна асистенция на Веселин Топузов, Петър Димитров излезе сам срещу вратаря и майсторски го преодоля за 0 - 1!

Последваха атаки и за двата отбора, като в 40-та минута Марио Синтюков се освободи от защитниците на домакините, но удърът премина на сантиметри от левия страничен стълб.

В началото на второто полувреме домакините изравниха след центриране от пряк свободен удар.

След греда на домакините, "Ветрен" отново взе инициативата и създаде 5 - 6 много добри положения за гол, които обаче не бяха реализирани.

На свой ред домакините удариха греда след удар от 40 метра.

В последните 10 минути на мача, отборът на Полена организира две бързи контраатаки, но Петър Димитров и Спаско Кръстев, след добър рейд, не успяха да реализират и така мачът завърши 1 - 1!