Успешно начало на сезона за Митко Грозданов. Стартира със сребро

Добра новина за община Симитли. За пореден път Димитър Грозданов се качи на почетната стълбичка в престижно състезание.

Над 120 състезатели от 24 клуба взеха участие в първия кръг на Републиканския шампионат по мотокрос. Домакин на събитието бе мотополигон "КОРТЕН" край Нова Загора в местността Докса Баир.

Домакините бяха подготвили отлично трасе, дълго 1 650 м., с изцяло нов питлейн и нови елементи.

Мотонадеждата на Симитли - Димитър Грозданов от "МХ ТИЙМ СИМИТЛИ" взе участие в клас МХ2 и се представи невероятно. Той завърши на 2 позиция и се КЛАСИРА и в двата класа - и при мъже МХ2, и МХ2JUNIOR в крайното класиране.

Така Митко се прибра в Симитли със сребро и даде едно много добро начало на сезона по мотокрос.