Успешно гостуване на Левски Крупник в Първомай

Левски Крупник, мач

ФК „Левски“ (Крупник) откри с победа пролетния полусезон на „А“ Регионална футболна група.

Отбора на Крупник гостува на „Огражден“ (Първомай) и се разписа с 5 голови попадения.

Футболистите от община Симитли започнаха много мобилизирано футболната среща, което показа и бърз резултат. Още в 10-та минута новото попълнение на отбора Валентин Митков, отправи силен удар в съперниковата врата, който бе отразен от вратаря на „Огражден“. Но след което топката срещна Ивайло Спасов, който се разписа за 0:1.

В 15-та от играта бе дадена дузпа в полза на Левски (Крупник), отбелязана успешно от Красимир Ангелов, след като вратаря на домакините препъна Марио Самуилов, след навързване на защитата.

Преди края на първите 45 минути, Марио Самуилов отбеляза за 0:3.

През второто полувреме домакините върнаха с две голови попадения. Но това не продължи много дълго време и в 70-та минута Антонио Алексиев отбеляза гол за Крупник чрез добра контраатака.

Олег Тошев се разписа с последния гол и сложи край на футболната среща и победа с 2:5 за отбора на ФК „Левски“ (Крупник).