Премини към основното съдържание

Трета поредна загуба за Септември (Симитли)

Отборът на Септември (Симитли) загуби от ФК Созопол в мач от 5-и кръг на първенството на Втора професионална футболна лига.

Нашите отбелязаха 1 гол в началото на второто полувреме - в лицето на Димитър Митев, но това се оказа недостатъчно, тъй като домакините от Созопол успяха да направят 2 точни попадения в края на първото полувреме и в средата на второто.

Така Септември загуби с 1:2 от отбора на Созопол и записа трета поредна загуба от началото на сезона.

Главен арбитър на срещата бе Иван Иванов от София. Асестираха му Ивелин Рашев от Стара Загора и Иван Копчев от Пловдив. Стоян Арсов от София бе четвърти съдия. БФС Делегат - Альоша Лужецки от Ямбол, а в ролята на съдийски наблюдател бе Илко Томов от Асеновград.