Този петък! „Септември“ (Симитли) се изправя срещу „Струмска слава 1927“ (Радомир)

На 17 септември 2021 година, на футболния стадион в Симитли, футболен клуб „Септември“ (Симитли) приема „Струмска слава 1927“ (Радомир) в 10-ия кръг на Втора професионална лига. Мачът ще се играе от 17.00 часа.

Припомняме, че на 12 септември „Септември“ (Симитли) пропусна добра възможност да си тръгне с три точки от визитата си на Нефтохимик. Двата тима завършиха наравно 2:2 в 9-ия кръг на Втора професионална футболна лига. До 82-ата минута, септемврийци водеха в резултата с два гола, но не успяха да удържат преднината си.

Запро Динев изведе нашите напред в 50-ата минута, след което Васил Божинов удвои в 70-ата. В 82-ата минута дойде моментът на Ростислав Данчев, който се превърна в герой за домакините. Той намали изоставането на тима си, а след това, в 89-ата минута, донесе ценната точка за бургазлии.