Септември завърши сезона с победа

Септември завърши сезона с победа, след като надви Добруджа 1919 (Добрич) в последния 34 кръг от Сезон 20/21 на Втора професионална футболна лига.

Резултатът бе открит след успешно изпълнена дузпа от Даниел Гогов в 23 минута. 10 минути по-късно, той успя да изпрати топката отново в противниковата врата, с което наказа бранителя на Добруджа за втори път. До края на първото полувреме резултатът си остана 2:0.

Крайното 3:0 се оформи в началото на втората част от мача. Точен бе Христо Иванов.

Срещата се игра на стадион „Арена Симитли“.

Стартов състав Септември: Любомир Георгиев – вратар, Борислав Вакадинов, Даниел Гогов, Емил Петров, Ивайло Михайлов, Йоан Петров, Кирил Грозданов, Крум Николов, Слави Косов, Христо Иванов, Кристиян Михайлов

Главен съдия на мача бе Иван Пенчев от Стара Загора. Асистираха му Ивелин Рашев от Стара Загора и Стефан Делчев от Хасково. Четвърти съдия на срещата бе Мартин Марков от София. БФС Делегат – Тургай Мустафа от Кърджали, а съдийски наблюдател – Георги Кордев от Благоевград.