Премини към основното съдържание

Септември започна полусезона с равенство (ВИДЕО)

Септември Симитли започна полусезона с равенство.

Днес момчетата на Симитли изиграха първия си мач от втори полусезон. Те се изправиха срещу отбора на Литекс Ловеч в мач от 18 кръг на Втора професионална футболна лига.

Нашите момчета поведоха в резултата още в 4-та минута, след като Китан Василев успя да изпрати топката в противниковата врата. Не дълго след това, той се изправи сам срещу вратаря и пропусна да отбележи втори гол.  В 25-а минута, след центриране от корнер, домакините от Ловеч изравниха за 1:1. Във второто полувреме, септемвриици пропуснаха още няколко ситуации за гол. В последните минути пропуск за покачване на резултата направи Ивайло Михайлов.

Добър мач направи отборът на Септември Симитли. Момчетата се раздадоха на макс и може само да съжаляват, че не успяха да вземат трите точки.

В игра влязоха почти всички момчета.

Стартов състав Септември: Филип Димитров, Кристиян Михайлов, Илия Мунин, Николай Стоилков, Борислав Вакадинов, Анатоли Лулейски, Даниел Гогов, Тодор Траянов, Китан Василев, Илия Карапетров, Ивайло Михайлов;

Резерви: Франческо Руберто, Здравко Карадачки, Йоан Петров, Кирил Мутавджийски, Крум Николов, Христо Младенов, Христо Иванов

Главен съдия на срещата бе Неделчо Гаджалов от Пловдив. Негови асистенти бяха Йордан Петров и Николай Чакъров от Пловдив. Като четвърти съдия се изяви Кристиян Колев от Пловдив. БФС делегат бе Петко Павлов от Велико Търново,  а в ролята на съдийски наблюдател бе Йосиф Ронков от Габрово.