"Септември" (Симитли) завърши гостуването си при ПФК „Левски“ II (София) с 2:2

ФК Септември, Септември Симитли,  мач, Равенство

"Септември" (Симитли) завърши гостуването си при ПФК „Левски“ II (София) с 2:2. Момчетата от община Симитли влезнаха лошо в началото на мача, което даде възможност на домакините и отбелязаха точно попадение в 6-та минута.

Постепенно септемврийци изравниха играта и създадоха няколко положения, но домакините запазиха вратата си суха.

В 15-та минута Лъчезар Дафков пресира вратаря като му отне топката, при което вратаря допусна грешка и направи нарушение, в следствие на което главния съдия Иво Иванов отсъди дуспа в полза на гостите, но за съжаление септемврийци пропуснаха.

Второто полувреме "Септември" (Симитли) стартираха по уверено, като още в първите минути създадоха няколко чисти положения. В 70-та минута при корнер за септемврийци, гостите изравниха резултата, а точен в противниковата врата бе Ивайло Иванов – Папен.

Момчетата от „Септември" (Симитли) продължиха да търсят обрат в мача и в 85-та минута при индивидуален рейт на Микаел Калу повдигнаха резултата с още едно точно попадение, но закратко. В 91-та минута съдията отсъди дуспа за домакините и те изравниха за 2-2.

Състав на "Септември" (Симитли): Александър Марковски - вратар; Илиян Киров; Йордан Костов; Красимир Великов; Ивайло Иванов; Веско Весков; Венцислав Маламов; Тодор Траянов – капитан; Здравко Карадачки; Микаел Калу и Лъчезар Дафков.