„Септември“ (Симитли) загуби първата си контрола

Септември Симитли , ФК Септември Симитли, контрола

Септемврийци се изправиха срещу отбора на „Пирин“ (Разлог) и загубиха срещата с 2:1.

През първата част на футболната среща „Пирин“ (Разлог) отбелязаха своите две голови попадения.

През второто полувреме след добра атака от футболистите на „Септември“ (Симитли) - Попев отбеляза гол във вратата на „Пирин“ (Разлог).

Старши треньора на септемврийци – Стефан Гошев даде възможност на момчетата, които са на проба в отбора да излязат на терен и да покажат своите качества.

Състав на „Септември“ (Симитли) през първото полувреме: Топалов, Шаров, Костов, Ивайло Иванов, Данчев, Дънгов, Радовски, Цеков, Петров, Весков, Иван Иванов.

На полувремето съставът на отбора бе променен, като на терена излезнаха: Марковски, Николов, Костов, Сандев, Топузов, Великов, Попев,Траянов, Лулейски, Димитров, Дафков.