"Септември" (Симитли) загуби от "Спартак" (Варна) заради спорно съдийство

"Септември" (Симитли) загуби домакинския си мач срещу "Спартак" (Варна) заради спорно съдийство.

Видимо септемврийци бяха по-добрия отбор на терена, но тенденциозното поведение на съдията спрямо "Септември" повлия за загубата с 1:0. Единственото попадение в срещата дойде в 29-та минута. Точен за гостите бе Янко Андреев.

Нашият отбор имаше сериозни претенции към рефера Васил Минев, който изгони с директен червен картон Васил Калоянов още в 14-ата минута. Това действие на съдията се оказа решаващо за двубоя между двата тима, тъй като се наложи "Септември" да доиграе срещата с играч по-малко.

Преди изгонването на Калоянов от терена "Септември" имаше две много добри положения, които бяха спасени от вратаря на варненци.