Септември Симитли се връща със загуба от Бургас

Септември Симитли не успя да надвие Нефтохимик 1962 Бургас в 31 кръг на Втора професионална футболна лига.

Резултатът бе открит от домакините от Бургас в края на първото полувреме. През втората част на срещата, нашите се мобилизираха и успяха да изравнят резултата в 81 минута. В продължението – 92 минута, Нефтохимик оформи крайното 2:1 и взе трите точки от срещата.

Така Септември Симитли се прибира със загуба от Бургас.

Стартов съства Септември: Чарлз Тейлър – вратар, Кристиян Михайлов, Николай Стоилков, Илия Мунин, Борислав Вакадинов, Емил Петров, Йоан Петров, Кирил Мутавджийски, Кирил Грозданов, Христо Иванов, Ивайло Михайлов

Резерви: Любомир Георгиев – вратар, Иван Тасев, Здравко Карадачки, Крум Николов, Слави Косом, Христо Младенов, Даниел Тейлър

Главен съдия на срещата бе Николай Рамунски. Негови асистенти бяха Борислав Колев и Стоян Стоянов. Петър Костадинов бе четвърти съдия. БФС Делегат – Николай Желев, а съдийски наблюдател – Йордан Гулев.