"Септември" (Симитли) не успя да победи "Струмска слава 1927" (Радомир)

Футболен клуб „Септември“ (Симитли) не успя да грабне важни три точки, след като загуби от „Струмска слава 1927“ (Радомир) в мач от 10-ия кръг на Втора професионална футболна лига.

За крайния резултат от 1:3 се разписаха Крум Николов за тима от Симитли, Борислав Николов и Милослав Попович за клуба от Радомир.

Първият гол в мача дойде още в 13-та минута. Точен за "Септември" (Симитли) бе Крум Николов, който откри резултата.

В 60-та минута Николов изравни резултата, след което в 67-та минута се разписа отново.

Крайният резултат оформи Милослав Попович в 85-та минута.

Следващият мач на нашите момчета е на 26 септември. В среща от 11-ия кръг на Втора професионална футболна лига футболистите на „Септември“ (Симитли) ще гостуват на „Септември“ (София). Мачът ще се играе от 17.00 часа в столицата.