Септември (Симитли) надви дубъла на "ЦСКА II" (София)

Септември Симитли , мач, победа, домакинска победа

"Септември" (Симитли) надви дубъла на "ЦСКА II" (София) с 2:0 в домакинския си мач, които се игра днес на стадион "Септември" от 18:00 часа.

Първото точно попадение за отбора на домакините в мачът от 34 кръг на Югозападна Трета лига откри капитана на отбора Анатоли Лулейски. В 17-та минута главния съдия Кирил Кирилов даде жълт картон на Божидар Янков. Малко по-късно в 17-та минута и на Мартин Сотиров от „ЦСКА II” (София). Първото полувреме на играта премина с няколко пропуска от страна на домакините.

В 64-та резултата за 2:0 покачи французина Микаел Калу.

За момента септемврийци се задържат на 13 място в класацията.

Състав на "Септември" (Симитли): Александър Марковски - вратар; Божидар Янков; Борислав Сандев; Анатоли Лулейски - капитан; Веско Весков; Йордан Костов; Красимир Великов; Кристиян Михайлов; Микаел Калу; Росен Петров и Алекс Желев.