„Септември“ (Симитли) и „Сливнишки герой“ (Сливница) записаха по една точка след равенство от 1:1

Септември (Симитли), ФК Септември, мач

„Септември“ (Симитли) завърши наравно с 1:1 у дома със „Сливнишки герой“ (Сливница) в мач от XXI кръг на Югозападна Трета лига.

Двата отбора записаха по една точка, след като в последните минути на първото полувреме  отбелязаха по едно голово положение. В изпълнение на дузпа капитана на „Септември“ (Симитли) се разписа за своя тим.

Състав на "Септември" (Симитли): Александър Карпаров – вратар; Алекс Желев; Алекс Лориги; Божидар Янков; Росен Петров, Тодор Траянов – капитан; Юлиян Попев; Лъчезар Дафков; Здравко Карадачки; Влади Ласков и Даниел Топузов.

В по-късен етап в игра влезнаха: Ивайло Иванов, Анатоли Лулейски, Веско Весков, Боби Сандев и Красимир Великов.