Септември победи Миньор Перник

Вчера, момчетата, водени от треньора – Велко Георгиев, се изправиха срещу Миньор Перник, като показаха много дисциплина и желание за победа и спечелиха мача с 5:4.

В началните минути на мача, гостите се нагодиха по-добре на тежкия терен и поведоха до почивката с 2:0

Веднага след началото на второто полувреме, Септември върнаха един гол след добре изпълнен фаул от Николай Орозов. В стремежа си да изравнят, домакините допуснаха и трети гол. След този гол, момчетата на Септември вдигнаха още повече оборотите и не закъсняха с отбелязването на головете във вратата на Миньор. Головете отбелязаха: Орозов – още един, Митов, Костадинов. Между трите гола на Септември и Миньор вкара един. Победния гол за Септември отбеляза Нинов в самия край на мача и така нашите момчета се поздравиха с победата