Септември изпусна Локомотив (Горна Оряховица) в 86 минута. Завършиха 1:1

В 30 кръг на Втора професионална футболна лига, Септември (Симитли) посрещна Локомотив (Горна Оряховица), като това бе първият мач на отворени врати от месеци насам.

Развитието в резултата дойде в 38 минута, когато Тодор Траянов изпрати с глава топката в мрежата на гостите от Горна Оряховица за 1:0.

До края на първата част нямаше други голове, но пък имахше пропуснати положения.

Във второто полувреме последваха серия от жълти картони. Гостите успяха да изравнят в 86 минута и така нашите изпуснаха победата.

Стартов състав Септември: Чарлз Тейлър – вратар, Борислав Вакадинов, Даниел Гогов, Емил Петров, Илия Мунин, Кирил Грозданов, Кирил Мутавджийски, Крум Николов, Слави Косов, Тодор Траянов, Христо Иванов

Резерви: Любомир Георгиев, Ивайло Михайлов, Иван Тасев, Даниел Тейлър, Йоан Петров, Кристиян Михайлов, Николай Стоилков