С три точни попадения „Левски“ (Крупник) надви "Ветрен" (Полена)

Левски Крупник, Втрен Поленна, общинско дерби, мач,

„Левски“ (Крупник) тотално надигра „Ветрен“ (Полена) в днешното дерби, което се проведе на стадион „Септември“ в Симитли.

Отборът на „Левски“ (Крупник) излезе по мотивиран и търсещ победата. Още в 5-та минута Ивайло Спасов изпусна добро положение. След това Стефан Николов пропусна сам срещу вратаря и Момчил Момчилов в 10-та минута по-късно. Но дойде мига на Ивайло Спасов, който се оказа най-съобразителен в едно разбъркване и в 25-та минута  заби топката във вратата на „Ветрен“ (Полена) с глава. След това нападателите на „Левски“ (Крупник) се отличиха с още с няколко пропуска и в 40-та минута Радослав Пецанов изравни резултата. Така завърши и първото полувреме на общинското дерби.

Втората част започна с натиск на „Левски“ (Крупник)  и в 55-та минута Момчил Момчилов отбеляза с прецизен удар за 1-2. След това последваха още няколко пропуска на Ивайло Спасов, Марио Самуилов и Олег Тошев. В 70-та минута Ивайло Спасов отбеляза за 1-3. От игра бе изгонен Ангел Николов за втори жълт картон и пет минути по-късно бе изгонен и Петьо Крушалийски, който беше влязъл в игра десет минути по-рано и така съдията изравни числеността на играчите.

В 80-та минута Марио Самуилов проби от дясно и беше спънат в наказателното поле. Алекс Тодоров, вратаря на „Левски“ (Крупник) се нае с изпълнението на дузпата но пропусна. Така завърши и мачът 1-3 за „Левски“ (Крупник).