С три точни попадения „Левски“ (Крупник) надви на Падеш

Левски Крупник ,мач,  победа

„Левски“ (Крупник) победи отбора на Падеш като домакин. Срещата потръгна добре за домакините, който създадоха две - три положения още в самото начало на мача и имаха възможност да покачат резултата още до 15-та минута. Малко по-късно гостите се окопитиха и създадоха няколко добри положения за гол, но домакинския вратар Алекс Тодоров ги обезкуражи. Така дойде 40-та минута в която Ивайло Спасов отбеляза дежурното си попадение.

Второто полувреме започна с домакински натиск, който доведе до резултата и Олег Тошев засече центриране от корнер в 55-та минута и покачи на 2-0. След това положенията се редяха и пред двете врати.

В 70-та минута Валентин Митков изведе топката сам срещу вратаря на гостите и с прецизен удар отбеляза за 3-0.

До края на мача гостите имаха още няколко добри възможности, но не успяха да отбележат гол.