С равенство завърши втората контрола на "Септември" (Симитли)

Септември Симитли , ФК Септември Симитли, контрола

Днес отбора на "Септември" (Симитли) изигра втората контролна среща срещу "Ботев" Ихтиман в село Крупник. Мача завърши наравно 2:2, като нашия отбор поведе с 2:0 с гол на Дафков и автогол на съперников футболист.

В края на първата част отбора на гостите намали резултата след центриране от ъглов удар. През второто полувреме бяха направени много смени и ритъма не беше нарушен. Малко по-късно след центриране от фаул съперника изравни резултата.

Отбора на "Септември" (Симитли) започна със следния състав: МАРКОВСКИ, ВЕЛИКОВ, КОСТОВ, ТОПУЗОВ, ИВАН ИВАНОВ, ПОПЕВ, МАЛАМОВ, ТРАЯНОВ, ДИМИТРОВ и ДАВКОВ.

Второто полувреме в игра влязоха: ТОПАЛОВ, ЦЕКОВ, И.ИВАНОВ, ДАНЧЕВ, ДЪНГОВ, ВЕСКОВ, ЛУЛЕЙСКИ, ПЕТРОВ и РАДОВСКИ.