С равенство от 2:2 завърши днешната футболна среща между отбора на "Ветрен" (Полена) и"Локомотив" (Дамяница)

Ветрен Полена ,мач,равенство

"Ветрен" (Полена)  посрещна "Локомотив" (Дамяница), които до момента имаха пълен актив от точки.

Нашите момчета изиграха много добър мач, в който имаше много добри отигравания.

Срещата започна с домакински натиск и в 15-та минута като Иван Найденов след добър рейд беше съборен пред наказателното поле на гостите. Зад топката застана Веселин Топузов и с перфектно изпълнение изведе "Ветрен" напред в резултата. Малко по-късно последва натиск на гостите и в 25-та минута изравниха резултата.

До края на първата част нашият вратаря на Полена - Емил Сердаров, се отличи с добри спасявания.

Втората част също бе много интересна като се редуваха опасни атаки и към двете врати.

Във 70-та минута при една контра атака на гостите, вратаря на "Ветрен" (Полена) направи невероятно спасяване. Така се стигна до 80-та минута, когато след много спорно отсъдена дузпа в полза на гостите те излязоха напред в резултата.

Но това бе за кратко,тъй като няколко минути по-късно момчетата на "Ветрен" се втурнаха в атака и след центриране и отклонена топка с глава от Димитър Милчов топката срещна ръката на футболист от гостите и главният съдия отсъди дузпа в полза на момчетата от "Ветрен" (Полена). Зад бялата точка застана Ивайло Лазаров, който хладнокръвно реализира за 2-2 и оформи крайният резултат.

Много добра игра за отбора от Община Симитли. Въпреки напрегнатият и здрав мач двата отбора се поздравиха и си пожелаха бъдещи успехи!