С превъзходен гол на Ивайло Лазаров Ветрен (Полена) победи Спортист (Падеш)

Ветрен (Полена) победи фаворита за спечелване на АОГ - Благоевград Струма Спортист (Падеш) с 2:1. В изключително здрав мач, момчетата от Ветрен показаха, че са един от най - класните отбори в групата.

Мачът започна равностойно. В 15-та минута гостите получиха право да изпълнят дузпа, която Станислав Карадалиев превърна в гол. При една контра атака кметът на Полена, с превъзходен пас, изведе Ивайло Лазаров на изгодна позиция и с много красив, прехвърлящ удар матира вратаря на гостите за 1:1.

До края на първото полувреме гостите опитаха няколко хубави атаки, с които блестящата защита на Ветрен се справи и така завърши първото полувреме.

Второто полувреме започна с натиск на гостите, но и така не стигнаха до гол. В 60-та минута отборът на Полена организира бърза контраатака, в която Петър Димитров проби отдясно и центрира към Димитър Маламов, който засече перфектното подаване, с което изведе отбора на Полена напред в резултата.

До края на мача гостите наложиха натиск, но с перфектни намеси се отличиха Петьо Крушалийски, Иван Бачев, Алекс Димов и Иван Найденов.

И така резултатът остана непроменен до края на срещата. След края на мача двата отбора се поздравиха за коректната игра и си пожелаха успех в първенството!