С 2:1 „Ветрен“ (Полена) загуби от „Перун“ (Кресна)

Ветрен Полена

В равностоен мач „Ветрен“ (Полена) отстъпи на домакините от Кресна с 2:1.

Домакините поведоха резултата в 20-та минута при съмнително положение за засада. В 30-та минута след самостоятелен рейд Иван Найденов  бе спънат в наказателното поле на домакините и съдията отсъди дузпа за „Ветрен“ (Полена), която бе реализирана от Веселин Топузов и резултата през първата част на футболната среща завърши 1:1.

В началото на второто полувреме гостите владееха повече топката, но в 70-та минута при далечен изстрел на футболистите на домакините, топката изненада вратаря на „Ветрен“ (Полена) и отбора на „Перун“ (Кресна) поведе с 2:1.

До края на мача гостите взеха инициативата и така стигна до 90-та минута, когато от пряк свободен удар Аспарух Шекеров  уцели гредата на  домакините, но топката не пожела да влезе.