Премини към основното съдържание

"Левски" (Крупник) победи "Логодаж"

Левски Крупник ,мач,  победа

"Левски" (Крупник) обърна Логодаж на стадиона в Падеш. Още в 9-та минута отбора на Логодаж,  който играе домакинските си мачове на стадиона в село Падеш откри резултата след добра контра атака.

"Левски" (Крупник) се окопитиха и създадоха 3-4 добри положения, който бяха пропиляни.Тогава дойде 25-та минути в която след центриране от ляво топката влезе във врата на гостите.

До края на полувремето имаше още няколко пропуска, но до промяна в резултата  не се стигна.

"Левски" (Крупник) излезе още по мотивиран след почивката и още в 55-та минута върна едно попадение дело на Борислав Николов след центриране от корнер.

в 65-та минута дойде момента на Марио Самуилов, който направи 5-6 пробива от дясно и след един отбеляза изравнителното попадение.

Пет минути по-късно, в 70-та минута Валентин Митков открадна една топка от противниковата защита и след двойно подаване с Ивайло Спасов изпрати "Левски" (Крупник) напред в резултата.

В 80-та минута Румен Атанасов отбеляза за крайното 2-4.