"Ветрен" (Полена) победи "Спортист" (Струма)

"Ветрен" (Полена) победи с 2:3 "Спортист" (Струма). През първото полувреме футболистите от Полена изцяло контролираха играта и бяха по - добрия отбор на терена.

В 15-та минута, след превъзходно подаване на Станислав Николов, голмайсторът на "Ветрен", Ивайло Лазаров отбеляза красив гол.

В 25-та минута, след 5 - 6 паса, Георги Димитров елегантно прехвърли вратаря на домакините, отбелязвайки за 0-2.

В 35-та минута Антотио Стоянов изведе с много прецизно подаване Ивайло Лазаров, опитния нападател насочи топката в далечния ъгъл и така отбеляза второто си попадение в мача, а резултатът стана 0-3! Така завърши първата част!

В 55-та минута гостите върнаха едно попадение от прецизно изпълнен пряк свободен удар.

Домакините продължиха да атакуват и стигнаха до много спорно второ попадение, след което останаха много съмнения за засада, но голът беше зачетен.

Невероятното представяне на целия отбор на "Ветрен" не позволи на домакините да изравнят и така мачът завърши 2-3 в полза на момчетата от "Ветрен" (Полена).

Кметът на Полена Веселин Топузов благодари на играчите за себераздаването и добрата игра!