"Ветрен" (Полена) надви на "Падеш" с 2:1

Ветрен Полена,  победа

"Ветрен" (Полена) спечели първият си домакински мач за сезона срещу коравия отбор на "Падеш" с 2-1.

След равностойните първи минути се стигна до пряк свободен удар пред вратата на гостите, след изпълнението на фала и рикошет от стената, топката попадна в краката на Радослав Пецанов, който отбеляза за 1:0. В 30-та минута след самостоятелна акция на новото попълнение Симеон Малиновски, който навърза двама-трима, футболиста на гостите и отбеляза за 2:0. Малиновски, изигра изключително силен мач и така завърши първото полувреме.

През втората част двата отбора си размениха по няколко опасни положения и така се стигна до до 65-та минута, когато отлично представилия се в този мач Ивайло Мутафчийски за пореден път навърза защитата на гостите и бе повален в наказателното поле и съдията отсъди дузпа, която Мутафчийски за съжаление пропусна.

В 75-та минута гостите отбелязаха за 2:1. До края на мача и двата отбора създадоха положения, но до нов гол не се стигна. И така мача завърши при резултат 2:1 за "Ветрен" (Полена).

Мача премина при изключително спортменско поведение от страна и на двата отбора.