Успешно гостуване на Левски (Крупник) в Митиново

Левски Крупник

В първата неделя на месец февруари, отбора на ФК „Левски“ (Крупник) изигра първата си контрола. Те се изправиха срещу отбора на Митиново. Футболната среща бе проведена на изкуствен терен в град Петрич.

Момчетата на „Левски“ (Крупник) се представиха отлично на терена, което доведе и до победа на отбора с 5:2.

Първия гол за отбора от Крупник бе от дузпа реализирана от вратаря Алеск Тодоров в 15-та минута. Малко по-късно в 30-та минута, след много добра атака ,новото попълнение на „Левски“ (Крупник) – Валентин Митков покачи резултата с 2:0. В 40-та минута отново Валентин Митков отбеляза гол с удар от 30 метра.Така на полувремето нашите момчета се оттеглиха с класическа преднина.

През втората половина на футболната среща между двата тима не липсваха атаки и към двете врати. В 50-та минута Ивайло Спасов  отбеляза дежурното си попадение. Домакините не останаха безучастни и също отбелязаха два гола, но в 75-та минута Марио Самуилов, успя да открадне топката от защитата и отбеляза за крайното 5:2.