Премини към основното съдържание

Три точки за "Левски" (Крупник) след домакинска победа

Левски Крупник, три точки,важна победа, село Крупник

„Левски“ (Крупник) взе ценни три точки от домакинска победа срещу „Орел“ (Лебница). Мачът започна с домакински натиск и още в 5-та минута Ивайло Спасов пропусна, останал очи в очи с вратаря на гостите.

В 15-та Марио Самуилов отбеляза за 1:0. Няколко минути по-късно, вратаря на „Левски“ (Крупник) Алекс Тодоров отрази опасен удар. До края на полувремето момчетата от община Симитли пропуснаха още 3, 4 положения.

Второто полувреме също започна с натиск от отбора домакин. Новото попълнение Момчил Момчилов навърза двама, трима защитника и отбеляза красиво попадение в 60-та минута. В 75-та влезе като резерва Румен Атанасов и покачи за 3:0. До края на мача домакините пропуснаха още няколко изгодни ситуации.