Септември (Симитли) завърши наравно с Локомотив (София)

image

Добра проверка направи отборът на Симитли – Септември, въпреки лошите метеорологични условия.
Днес момчетата се изправиха в контролен мач срещу отбора на Локомотив (София), като завършиха с резултат 0:0. Срещата се игра в село Лебница.
Нашите изпуснаха няколко положения. Имаха шансовете да се поздравят с победа, но въпреки това, най-важното е, че отборът показа задружна игра. Момчетата играха мотивирано за своето място, което показва, че отборът върви в правилната посока.
Днес участие в мача взе и новото попълнение на Септември – Христо Иванов, който е юноша на Славия.

Състав Септември първо полувреме: Филип Димитров, Кристиян Михайлов, Илия Мунин, Слави Косов, Борислам Вакадинов, Кирил Мутавджийски, Китан Василев, Тодор Траянов, Даниел Гогов, Анатоли Лулейски, Христо Иванов

Състав Септември второ полувреме: Любомир Георгиев, Крум Николов, Николай Стоилков, Здравко Карадачки, Кирил Николов, Илия Карапетров, Емил Петром, Йоан Петром, Христо Младенов, Кирил Грозданов