С общинско дерби започна в събота есенно-зимния полусезон на „А“ Регионална футболна група за отборите в община Симитли

мач,

Новия есенно-зимен полусезон на „А“ Регионална футболна група започна с общинско дерби между отборите на „Левски“ (Крупник) и отбора на „Долно Осеново“ (Долно Осеново).

В 10-та минута на футболната среща домакините от Долно Осеново откриха резултата с 1:0. Пет минути по-късно младата надежда Румен Атанасов изравни след хубав шут от дистанция. В 25-та минута Ивайло Спасов отбеляза за 1:2. Така протече първото полувреме на вчерашното дерби между двата общински отбора.

През втората част на футболната среща започна с натиск на гостите. Ивайло Спасов отбеляза гол с глава в 60-те минути. Домакините не останаха безучастни и последва натиск, но вратаря на Крупник запази вратата си суха.

В 75-та минута Олег Тошев отбеляза за 1:4. Десет минути по-късно отбора на домакините отбелязаха от дузпа за 2:4.

В отбора на „Левски“ (Крупник) взеха участие три нови юношески попълнения, това са: Стефан Николов, Даниел Петров и Ангел Николов.