Пет победи от пет мача! „Левски“ (Крупник) победи с 3:1 ФК „Спортист“ (Падеш)

Пореден силен мач изиграха футболистите от „Левски“ (Крупник), които победиха с 3:1 ФК „Спортист“ (Падеш). В дербито между двата отбора като голмайстори за крупничани се откроиха Ивайло Спасов, Красимир Самарджийски и Кирил Георгиев (Малкият Карчо).

Нашите момчета откриха резултата още в 8-та минута, като точен във вратата на „Спортист“ (Падеш) бе Ивайло Спасов. В 20-та минута, след индивидуален пробив, Ивайло Спасов беше повален в наказателното поле, поради което съдията отсъди наказателен удар в полза на „Левски“ (Крупник), който Красимир Самарджийски превърна в гол.

Последваха още няколко много добри атаки на „Левски“ (Крупник), но в 35-та минута капитанът на „Левски“ (Крупник) засече центриране, изпращайки го в своята врата. Така резултатът стана 2:1. Последва по-груба игра на футболистите, но съдията бързо успя да овладее ситуацията. До края на първото полувреме резултатът остана непроменен, като безспорен фаворит на терена бе отборът на „Левски“ (Крупник).

След почивката крупничани се мобилизираха, оказвайки сериозен натиск върху противника и резултатите от добрата игра не закъсняха. Кирил Георгиев (Малкият Карчо) отбеляза фамозен гол със задна ножица, оформяйки крайният резултат на мача – 3:1.

Антонио Алексиев, Ивайло Спасов и Радослав Равначки от„Левски“ (Крупник) имаха още няколко изключително добри положения, но до нов гол не се стигна.

Това е пета поредна победа за „Левски“ (Крупник) от пет мача в този сезон. Към момента крупничани са на първо място в класирането.