Мачът между Долно Осеново и Спартак Склаве завърши с равен резултат

ФК Долно Осеново

Днес в мач от 18 кръг на АОГ Струма, Долно Осеново изпусна комфортен аванс от 3:0 срещу гостите от Спартак Склаве. Домакините започнаха вихрено и още в 2-та минута поведоха с гол на Валери Крънчов.

Отборът на Долно Осеново не спираше да атакува и пресираше отбора и заслужено поведе с 2:0 в 10-та минута с гол на Антон Крънчов.

В 32-та минута след вихрена контраатака домакините поведоха с 3:0 точен бе Браян Марков. До края на полувремето резултата можеше да стане 4:0, но изстрел на Кристиян Крушов срещна страничната греда.

И след перфектното първо полувреме отбора домакин си помисли, че е спечелил мача и след изпълнение на фал гостите вкара за 3:1. Спартак Склаве се активизираха и поеха инициативата и след грешка в отбраната на Долно Осеново в 65-та минута гостите вкараха втори гол.

В 81-та минута след изпълнение на ъглов удар и неразбирателство в наказателното поле, гостите изравниха резултата. Краен резултат на футболната среща е 3:3. Отборите се поздравиха за мъжката игра и си пожелаха успех.