"Левски" (Крупник) взе точка от коравия тим на Склаве

Левски Крупник, мач, победа

Днес "Левски" (Крупник) изиграха един много тежък мач срещу отбора на "Спартак" (Склаве). В 15-та минута Ивайло Спасов отбеляза гол след центриране от корнер и  разбъркване в наказателното поле. След което последва натиск на домакините, като вратаря на „Левски“ (Крупник) Алекс Тодоров запази мрежата си суха.

В 45-а минута след два директни червени картона бяха изгонени Марио Самуилов от "Левски" (Крупник) и играч на домакините.

Второ полувреме започна с натиск на домакините, които редуваха положение след положение и в 70-а минута отбелязаха за 1:1.

Докрая на мача момчетата на Крупник изпуснаха две положения, но в 88-а минута Ивайло Спасов след добро центриране отдясно на Даниел Петров уцели десния страничен стълб. В крайна сметка двата отбора си поделиха по една точка в много тежък мач.