„Левски“ (Крупник) с победа над „Локомотив“ (Дамяница)

Левски Крупник, контрола

На терен в село Дамяница, ФК „Левски“ (Крупник) изигра втората си контрола от предсезонната си подготовка, като победи с 2:3 отбора на „Локомотив“ (Дамяница).

През първото полувреме пред вратата на домакините, имаше множество пропуски. Противно на очакванията „Локомотив“ (Дамяница) вкараха гол в 35-та минута.

Полувремето за двата отбора завърши с резултат 1:0.

През втората част на футболната среща отбора на „Левски“ (Крупник) упражни натиск, което доведе до два бързи гола.

В 55-та минута страхотно воле на Марио Самуилов и в 65-та минута след добра контраатака се разписа Викторио Георгиев.

Домакините не останаха безучастни и в 70-та минута на мача изравниха с 2:2. Но момчетата на „Левски“ (Крупник) показа много добри качества на терена и в 80-та минута, новото попълнение в отбора на Крупник Валентин Митков засече страхотно центриране, което доведе и до победа на футболния клуб от община Симитли с краен резултат 2:3.