Премини към основното съдържание

Легендите на „Септември“ (Симитли) и „Витоша“ (Бистрица) играят утре в Симитли

Община Симитли (121), Апостол Апостолов (206), ветерани на Септември Симитли (2402), мач ветерани (2403), ветерани Витоша Бистрица,

Утре стадион „Септември“ в Симитли ще се превърне в арена на спомени, емоции и истински футболен дух. Ветераните на местния „Септември“ и гостуващият тим на „Витоша“ (Бистрица) ще изиграят приятелски двубой, който събира поколения, обединени от една обща страст – футбола. Очаква се в приятелската среща на терена в Симитли да се включи и председателят на политическа партия "ГЕРБ" г-н Бойко Борисов.

Срещата ще започне на 6 септември от 18:00 часа и ще бъде повече от спортно събитие – тя е жест към историята, традициите и приятелството, което играта създава. Зрителите ще имат възможност да видят отново на терена футболисти, чиито имена са оставили отпечатък в развитието на клуба и са събирали хиляди почитатели по трибуните.

Под патронажа на кмета на община Симитли Апостол Апостолов – самият той бивш футболист и голям приятел на спорта – мачът обещава да бъде истински празник за всички, които обичат играта.

Една вечер, изпълнена с усмивки, аплодисменти и много спомени – такава е срещата, която очаква феновете. Защото футболът не познава възраст, а страстта към играта винаги остава жива.

Заповядайте на стадиона и споделете този специален момент с легендите на „Септември“ (Симитли) и „Витоша“ (Бистрица)!