Премини към основното съдържание

ФК "Долно Осеново" с поредна убедителна победа и много силен сезон

ФК "Долно Осеново" записа нова победа в актива си, като този път надви с 3:1 отбора на Левуново.

Първото попадение в мача падна още в 10-та минута. Точен за отбора на Осеново бе Валери Крънчов. До края на първото полувреме резултатът остана непроменен.

През второто полувреме гостите от Левуново опитаха с натиск да изравнят резултата, но защитата на Осеново показа характер и издържа на натиска. След отлична контраатака, домакините поведоха с гол на Бенко Каменов за 2:0 в 70-та минута.

Гостите все пак върнаха един гол след изпълнение на пряк свободен удар в 75-та минута.

Крайното 3:1 оформи Кристиян Крушов в 82-та минута.

Това бе последния мач на "Долно Осеново" за сезона. Отборът ни е трети в класирането, като записа един от най - силните си сезони в последните години.